fbpx

Niepowtarzalny, pierwszy
taniec...

Pierwszy taniec to niezwykle emocjonalne i ważne wydarzenie dla młodej pary. To element przyjęcia weselnego, który na długo zostanie w pamięci samych zakochanych jak również gości i rodziców. Wyszukany utwór, wyćwiczona choreografia i efekty specjalne to przepis na idealny pierwszy taniec   

Taniec w chmurach to efektowny i widowiskowy pokaz pary młodej. Wytwornica ciężkiego dymu w ułamek chwili wypełnia sale dając efekt ciężko unoszących się chmur a wtedy para młoda zaczyna swój niepowtarzalny spektakl taneczny. 

 

Niesamowity pokaz miłości w romantycznej aranżacji

Dodaje wyjątkowego efektu
przełamuje stres i obawy

Zanim nastąpi moment, kiedy wodzirej zapowiada pierwszy taniec pary młodej, sam taniec budzi w większości przypadków pewien stres i obawy przed wystąpieniem na oczach tak licznej i ważnej dla młodych publiczności.

Ciężki dym pozwala przełamywać ów strach z dwóch względów, przede wszystkim pierwsze sekundy, w których młoda para najbardziej odczuwa spojrzenie wszystkich, zamieniają się w odrywającą uwagę widowisko. Ciężki dym również z łatwością zamaskuje, niewielkie potknięcia czy też pomylone kroki w tańcu.

Napisz do nas!
a odpowiemy na każde pytanie.

Polub nas !